OFİM – (OSTİM Finans ve İş Merkezi) Sizleri Bekliyor…

Ankara’nın Yeni Sinerji Merkezi

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı küçük ve orta ölçekli sanayi üretim alanlarından biri olan Ostim nihayet hakettiği ölçüde bir finans ve iş merkezine kavuşmaktadır.

17 temel sektörde onbinlerce ürün, 5 bin işletme, 50 bin çalışanıyla ülke sanayisine hizmet etmekte olan Ostim’in kalbinde konumlanmış olan OFİM sizleri bekliyor.

Kaliteli üretim ve kurumsallaşmaya yönelik tüm destek birimlerine sahip olan Ostim, çağdaş üretim teknolojisini yakalamış dev bir fabrikadır. Bu fabrika küçük ve orta ölçekli işletmelerin evrensel bir laboratuarı niteliğini taşırken, Türkiye’nin en önemli istihdam alanlarından biri olmayı da başarmıştır.

Ankara’nın en büyük üretim ve sanayi merkezi Ostim’de finans, ticaret ve alışveriş merkezi olan OFİM (Ostim Finans ve İş Merkezi), TEFİROM İnş.En.San.Tic.A.Ş ve Ostim Yatırım A.Ş ortak yatırımı olarak hayata geçirilmiştir.

Kendi elektrik enerjisini, kendisi üreteb KOJENERASYON sistemi ile OFİM, gerek çevreci bina kimliği gerekse enerji politikası ile kullanıcılarına avantajlar sunmaktadır.

“OFİM”; FİNANS , İŞ VE ALIŞVERİŞ DÜNYASI

365 gün sanayi ve üretimde merkez olacak olan OFİM Ostim Finans ve İş Merkezi, Finans kuruluşlarının, banka şubelerinin, bölge müdürlüklerinin, resmi kuruluşların vb. bir arada olduğu bir finans merkezi niteliğindedir.

Üretimin merkezinde, OFİM’deki 9 katta toplam 10.000 m2 ‘ye yakın ofis alanı ile sanayi ve iş dünyasına, prestijli bir çalışma ortamında buluşma imkanı sunulmaktadır.

Bir yaşam merkezi olan OFİM de finans kuruluşları ve ofislerin yanı sıra alışveriş merkezi kimliği ile mağazalar, marketler, cafeler, restaurantlar, fastfood alanları, spor salonu, döviz bürosu, kuyumcu, eczane, kuaför, turizm acentaları, cocuk oyun alanları ile birçok ticari ve sosyal alan bulunmaktadır.

Mağazaların ve ofislerin bir merkezde toplanmasının getireceği avantajların yanı sıra, sürekli ve program dahilinde yönetilecek aktiviteler ile insanın tüm gününü keyifle geçirebileceği iş, finans ve alışveriş dünyası ile tanışmanız için sizleri OFİM Ostim Finans ve İş Merkezi’ne bekliyoruz…

Diğer bazı avatajları:

Modern ve yenilikçi mimari…

Otopark sorununu ortadan kaldıran 600 adet açık ve kapalı otopark imkanı…

Yemyeşil peyzaj alanları ile üretimin kalbinde 3000 m2 teras bahçeler…

Güvenlik kontrollü, prestijli ofis alanları…

This post is also available in: Arapça, İngilizce